3.liga 2010 - sk. Brno

21.02.2010 17:00

Jubilejní 10. ročník 3.ligy v Brně zahájen.

Bohunická orlovna se den po semifinále Ligy škol stala také hostitelem prvního kola 3.ligy. Na startu soutěže čekali kromě nás obhájci titulu z Bukoviny, Reality Franěk, Pařez, Šprtec Xtreme, ale také nováčci - Holasice a Bizoni Brno. Právě Bizoni, kteří jako jediní neztratili ani bod, se usídlili na čele tabulky.

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Unie hráčů stolního hokeje

- založena v roce 1991 za účelem organizace sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu