3.liga Brno 2009 - FINÁLE

19.01.2010 09:00

Vrcholem 3.ligy Brno je každoročně pořádané finále. Letos se odehrálo za účasti pěti nejlepších družstev po základní části: Reality Franěk, Red Devils Bukovina "A", THE Pařez Brno, Šprtec Xtreme a KLPD Ulita Kohoutovice.

Hrálo se systémem každý s každým, souboj o vítězství tak byl i letos napínavou bitvou do poslední chvíle. Ještě v posledním kole mohli na triumf myslet tři družstva: Pařez, Bukovina a Reality Franěk.

Šprtecový um a v pravou chvíli také tolik potřebné štěstíčko rozhodli, že putovní pohár pro vítěze 3.ligy nad svou hlavu zvedli hráči Red Devils Bukovina "A".

No a nám nezbývá nic jiného než začít pořádně trénovat na jubilejní 10. ročník 3.ligy Brno!

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu