Liga škol - celostátní finále

15.03.2010 10:00

Košinka bronzová v celostátním finále

V krásném prostředí rekreačního areálu Benedikt se letos odehrálo pro nás mimořádně úspěšné finále Ligy škol. Tento důležitý den začínal v sobotu v pět hodin ráno dlouhou zasněženou cestou do Mostu. Zde se utkalo systémem každý s každým devět nejlepších žákovských družstev z celé republiky. Systém časově i herně náročný, ovšem spravedlivý. Díky vyrovnanosti družstev také mimořádně dramatický, vždyť v posledním kole bojovalo o medailové pozice hned 5 družstev.

Celkové pořadí:

  1. Orel Brno-Kr. Pole
  2. Orel Bohunice
  3. ZŠ Košinova Brno
  4. 8. ZŠ Most
  5. 10. ZŠ Most
  6. DDM Boskovice
  7. ZŠ U Roháčových kasáren Praha
  8. 3. ZŠ Litvínov
  9. ZŠ Liteň

Za nejhezčí a pro nás výsledkově nejúspěšnější finále Ligy škol děkujeme letošnímu pořadateli: Sdružení mládeže S.H.S.K. oblast Severozápad.

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu