Liga škol - krajské kolo

29.01.2013 15:12

V sobotu 26. ledna se v Centru volného času v Brně-Kohoutovicích konalo krajské finále Ligy škol 2012/2013.

Naše družstvo skončilo v městském kole na čtvrtém (nepostupovém) místě. V pátek se však objevila informace, že Orel Bohunice nebude moci v sobotu nastoupit a tak jsme začali mobilizovat síly.

Na poslední chvíli jsme zmobilizovali jen dvoučlenné družstvo a vyrazili do Kohoutovic za novými zkušenostmi. V silné konkurenci byla šance na nějaký dobrý výsledek mizivá, získané zkušenosti jsou však k nezaplacení. Poslední místo tak nebereme jako tragédii, ale jako výzvu pro příští ročník. Určitě je co zlepšovat.

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu