Liga škol - městské kolo

26.12.2012 09:02

V sobotu 22.12.2012 se konalo městské kolo Ligy škol. Místem konání byly prostory Dětského domu v Zábrdovicích a na startovní listinu se dostalo i naše družstvo nováčků z Košinky ve složení: Josef Chudík, Martin Kotlan, Tomáš Šmíd, Tomáš Pokorný.

V nabité konkurenci se nevešli mezi medailisty a skončili těsně pod stupni vítězů. Postup do Krajského finále jim tak unikl jen o vlásek a budou plnit funkci prvního náhradníka.

Na závěr přidáváme jejich statistiky ze soutěže:

  • Josef Chudík - 3 0 3 (10:23)
  • Martin Kotlan - 2 0 3 (7:14)
  • Tomáš Šmíd - 2 0 5 (11:41)
  • Tomáš Pokorný 0 3 3 (6:23)

pozn: výhra-remíza-prohra .. skóre

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu