Liga škol - Semifinále Morava

20.02.2010 19:00

Postupujeme do celostátního finále Ligy škol!

Moravské semifinále dnes nabídlo napínavé bitvy družstev z Brna, Boskovic, Hrušovan nad Jevišovkou, Žďáru nad Sázavou a Ostravy. Ani v tom nejlepším co v současné době Morava nabízí na poli žákovském jsme se neztratili a postoupili do celostátního finále ze čtvrtého místa. To se uskuteční v sobotu 13.3. v Mostě. Do boje směrem severočeským v tento den také vyrazí družstva: Orel Královo Pole, Orel Bohunice a DDM Boskovice (uvedeni v pořadí v jakém dnes dopadli).

Moste - těš se!

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu