Vyrazili jsme na šprtec do Dobré Vody

13.05.2013 19:43

Dva hráči našeho kroužku vyrazili na velký turnaj do Dobré Vody u Českých Budějovic. Zde se konal turnaj o 90 účastnících a rozdělovaly se body do Českého poháru 2013.

V sedmi kolech vyhrál Jarek Vitula dva zápasy a skončil na 82. místě. Davidu Smetanovi se dařilo hůře, zaznamenal jednu výhru a jednu remízu. Výsledkem tak bylo celkové 85. místo.

O turnaji si můžete přečíst článek na serveru Malesporty.cz jehož součástí je i video.

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu