Vyrazili jsme na šprtec do Uherčic

11.03.2013 15:59

V sobotu 9. března jsme vyrazili na šprtec do Uherčic. Zde se totiž konal další z turnajů Českého poháru 2013. Na startovní listině nechyběli zkušení prvoligoví hráči, ale také žáci ZŠ Břeclav-Slovácká. No a samozřejmě taky my.

V celkovém pořadí figurovalo 27. hráčů, my jsme se umístili v řadě za sebou od 22. do 24. místa. Pohár pro staršího žáka byl tentokrát hodně vzdálen, získal ho celkově jedenáctý Simon Kaňa z Břeclavy.

Umístění našich hráčů:

  • 22. místo - Marek Chudík
  • 23. místo - Josef Chudík
  • 24. místo - David Smetana

Článek o turnaji včetně podrobné turnajové tabulky je k vidění na webu Unie hráčů stolního hokeje.


Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu