Mye-shop.eu

Projekt Mye-shop.eu - zřiďte si svůj e-shop snadno, rychle a zdarma.

 

Internetové obchody z rodiny Mye-shop.eu:

MISTRAL PLUS s.r.o - naše společnost se zabývá prodejem nátěrových hmot pro stavebnictví. Barvy, laky, nátěry interiéru, fasád, dřeva, kovů, kompletní zateplovací systémy pro dům.

Pitbike-racing.cz - specializovaný prodejce špičkových závodních pitbiků a originálních náhradních dílů značky PITPRO. Nabízíme velice spolehlivé pitbiky od jednoho ze třech největších producentů pitbiků na světě!

AXINFO, s.r.o. - dodává zdravotnické prostředky a materiál nejen pro všechny záchranné složky, ale také výukové modely pro školy a vzdělávací střediska. Jsme partnery společností Laerdal, Philips a Taema.

U Babky Bylinky - náš obchod se specializuje na prodej různých bylinných výrobků. Prodáváme například bylinné čaje a jiné přírodní nápoje, v našem sortimentu ale také najdete hygenické potřeby či koupelové soli.

GOLF INTERNATIONAL - golfové vybavení, velkoobchod a maloobchod. Kompletní sortiment za super ceny.

Arttec s.r.o. - velkoobchod sanitárním zbožím a výroba PP fólií.

MOENIA s.r.o. - nabízíme kvalitní kosmetiku Moenia vhodnou i pro alergiky, luxusní italskou kosmetiku Dorabruschi, českou bižuterii a různé dárky pro radost.

Kosmetika Avon - prodej světoznámé, kvalitní kosmetiky Avon.

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu