ŠPRTEC NA KOŠINCE

28.05.2010 07:30

Aktualizace výsledků Školní ligy 2009/2010, 15. kolo - úterý 25.05.2010.

Liverpool konečně našel dlouho hledanou formu a s velkým přehledem zvítězil. V zápasech hraných na 2x4 minuty porazil všechny své soupeře alespoň o tři branky, ve finále s Bayernem dokonce zvítězil 8:2.

Do soutěže se zapojil navrátilec David Horník s Interem Milan, nejspíš s cílem připomenout si šprtecový um před červnovým školním turnajem o poháry.

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Unie hráčů stolního hokeje

- založena v roce 1991 za účelem organizace sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu