Turnaj Českého poháru

18.05.2011 17:16

Hned čtyři dny po předváděcí akci a prvním kroužku šprtce na Košince se v naší tělocvičně konal turnaj Českého poháru. Startovní listina čítala 93 hráčů a nemohli jsme chybět ani my. V roli šprtcových nemluvňat jsme se pustili do hráčů, kteří hrají již léta a získali první cenné zkušenosti. Jak jsme dopadli?

  • 79. místo - Tomáš Ruszó
  • 87.místo - Petr Ruszó
  • 88. místo - Miroslav Hnat
  • 90. místo - Jan Přezvinský
  • 91. místo - Štefan Žiga
  • 93. místo - Samuel Žiga

Kdo chce, může kouknout na kompletní výsledky turnaje v Brně.

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu