Turnaj ČP v Brně

22.01.2013 15:31

V neděli 20. ledna pořádal klub Dragons Brno turnaj České poháru. Mezi 29 hráči a hráčkami bylo i pět zástupců šprtce na Košince a těm se věru nevedlo zle. Jaroslav Vitula vyhrál kategorii starších žáků, Lukáš Kroščák získal pohár pro nejlepšího mladšího žáka.

Umístění žáků z Košinky:

  • 22. místo - Jaroslav Vitula
  • 25. místo - Tomáš Šmíd
  • 26. místo - Josef Chudík
  • 27. místo - Lukáš Kroščák
  • 28. místo - Tomáš Pokorný

Na webu Unie H.S.H. najdete článek o turnaji včetně podrobné turnajové tabulky

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu