Vánoční turnaj Orla

12.12.2011 13:54

Dnes jsme se zúčastnili Vánočního turnaje Orla na který si zašlo zahrát šprtec 26 hráčů. V pohodové atmosféře bohunické orlovny jsme sbíralí první turnajové zkušenosti.

V kvalitně obsazeném turnaji jsme se neztratili. Naopak, kroužek šprtce na Košince zaznamenal svůj první dílčí úspěch. Kategorii žáků totiž vyhrál Štefan Žiga - celkově devatenáctý. Dvě příčky za ním byl Mirek Hnat. No a aby toho nebylo dost, turnaj samotný vyhrál Martin Kučera - náš vedoucí.

 

Vyhledávání

STOLNÍ HOKEJ - ŠPRTEC

- tradiční česká hra s volně uloženými hracími kameny, uváděnými do pohybu malou hokejkou. Hraje se podle přísných pravidel a pořádají se republikové i mezinárodní soutěže.

Hlavní partneři:

Český svaz billiard-hockey

- organizátor sportovních soutěží jednotlivců a družstev ve stolním hokeji kat. Billiard-hockey šprtec na území České republiky.

 

Sdružení mládeže S.H.S.K.

- založeno v roce 1997 pro aktivní podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Od roku 1999 organizuje celostátní "Ligu škol" Billiard-Hockey šprtec na všech úrovních až po celorepublikové finále.

 

Stolní hokejová liga Brno

- sportovní klub jehož náplní je propagace stolního hokeje v Brně a okolí. Na stránkách najdete výsledky z celé ČR, pravidla a také kontakty na ostatní kluby.

Šprtec na Košince © 2013

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Cestování a ubytování, E-shopy, PC, Služby, Zábava a volný čas, Výměna odkazů: Gravegame.net, Bluestudio.cz , Mye-shop.eu